WWE 12 İNCELEMESİ

By | Nisan 28, 2014

Bu incelememizde spor oyunlarının olmazsa olmaz kulvarlarından olan dövüş oyunlarından birini anlatacağız. İlgi çekici ringler, heyecanla tezahürat yapan kalabalık, iri ve kaslı dövüşçüler her zaman ilgi çekici olmayı başarmıştır. Oyunumuzun adı ise WWE 12’dir. İncelemeyi hep birlikte yapalım.

WWE 12 menü açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Hatta her bir seçeneği çözme amacı saatlerce ekran başına kilitleyebilir. Menüde ki play tuşu ile otomatik atanan maçları hemen oynayabiliyoruz. Bunun dışında ilgi çekici noktalarından biri ise onlarca dövüşçünün tanıdık isimlerden oluşması. John Cena, Big Show gibi isimler dikkat çeken ve popüler dövüşçülerdir. Oyun sırasında 1 vs 1, 2 vs 2, 3 vs 3 hatta 40 dövüşçünün aynı anda rekabet edebileceği Battle Royal seçenekleri mevcuttur. Oyunu teknik açıdan ele alıp inceleyecek olursak, grafikleri genel geçer yani kabul görecek kadar iyi seviye de denilebilir. Yüzlerde ki ve mimiklerde ki gerçekçilik farklı bir hava katmayı başarıyor.

WWE 12 incelemesine genel anlamda bakacak olursak müzikalitenin iyi olması, grafiklerin tatminlik seviyesine yaklaşması, karakterlerin gerçek ve popüler isimlerden seçilmesi, çok çeşit maç seçeneğinin bulunması, farklı modlar ile oyuna devam edilebilmesi gibi birçok özellik dövüş sporu tutkunlarını PC başına kilitlemeye yetecektir. Bunların dışında giriş jeneriklerinin bile gerçekçiliğe yakın olması bir başka memnuniyetlik açısından oldukça önemli bir hal almaktadır.

WWE-12

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir