Ultimate Marvel vs Capcopm 3 İncelemesi

By | Mayıs 18, 2014

Günümüz teknolojisinde birçok bilgisayar oyunu bulunmaktadır ve bunlar çok çeşitlidir. Spor, yarış, aksiyon, macera, savaş ve dövüş vs gibi çeşitli her oyunun bir tutkun kitlesi de beraberinde gelmektedir. Bu yazımızda da dövüş oyunlarından biri olup, serinin en günceli olan Ultimate Marvel vs Capcopm 3 incelemesini yapacağız.
orig_27064287_d9eh
Oyunumuzu ilk olarak oynanış ve hikâye olarak ele alalım. Kolay bir kontrol mekanizması olduğu için hem rahat hem de keyifli saatler yaşatmaktadır. Arcade modu ile oyunumuzun asıl hikâyesine başlangıç yapmış oluyoruz. Yani dünyayı kurtarma amacı ile oynuyoruz. Bunun yanı sıra online veya arkadaşlarımızla maç tarzında fonksiyonlara sahibiz. Serinin güncellemesi olarak çıkmış oyunda ek olarak 12 yeni karakter ve farklı dövüş teknikleri bulunmaktadır. Oyuna başlamadan 3 ayrı karakter seçip bölüm zorluklarına göre değiştirerek ilerliyoruz. İstatistik bölümünde yaptıklarımızı kontrol edip kazanılan deneyim puanlarıyla yeni elbiseleri açabiliyoruz. Ultimate Marvel vs Capcopm 3 incelemesine teknik açıdan devam edecek olursak görsellik ve işitsellik üst düzeydedir. Görsellikte karakterlerimiz çizgi roman karakterleri gibi arka plana nazaran daha az etkileyici gibi dursalar da yeterli kabulü alabilecek seviyededirler.

Ultimate Marvel vs Capcopm 3 incelemesi oynanış, teknik ve hikâye açısından hem rahat, hem konforlu, hem de eğlenceli olmaktadır. Bir önce ki oyna göre çok fazla ekleme yapılmasa da yine de denenmesi gereken bir tecrübe.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir