UFC UNDISPUTED 3 İNCELEMESİ

By | Nisan 27, 2014

Dünya oyun piyasasını ele geçiren birçok oyun bulunmaktadır. Çeşitli RPG, spor, aksiyon, savaş vb gibi birçok oyun bulunmaktadır. Spor klasmanına giren oyunlardan biri ise ring dövüşü olan Ufc Undisputed oyunu olmuştur. Bu yazımızda serinin üçüncü oyununu inceleyeceğiz.

                İlk olarak görsel ve işitsellikten başlayalım. Oyun müthiş derece de sayılacak animasyonlara sahip. Oyun harika bir sinematik ile başlıyor ve daha sonra mod seçimi için menüye geliyor. Daha ilk anda bile animasyonların başarısı gözden kaçmıyor. Oyun profesyonel ve amatör seçim olarak ikiye ayrılıyor ve her iki seçim içinde ayrı kontroller barındırıyor. Tabii ki profesyonel seçimi yapmak gerçekçilik haz doyumu için daha karlı bir seçenek oluyor. Karakteri siz oluşturuyorsunuz ve birçok spor oyununu gölgede bırakır cinsten detaya kadar inebiliyor. Serinin en başarılı oyunu haline gelen Ufc undisputed 3 incelemesini biraz daha açalım. Karakterinizi görselleştirdikten sonra ona deneyim kazandırmak için antrenmanlara sokabiliyorsunuz. Ağırlık kaldırma, kum torbasında çalışma bunlardan sadece bazıları. Ayrıca çıktığınız her maçın videosunu alıp, montajlayarak kendi klibinizi oluşturmanız çok ayrı bir çekicilik sunmuştur. Kamp bölümleri ise tamamıyla başka bir hava katmıştır.

Ufc Undisputed 3 incelemesine genel anlamda bakacak olursak serinin en başarılı yapıtıdır. Tüm eksiklikler giderilmiş ve çok fazla detaya önem verilerek oyuncunun memnuniyeti için büyük bir hassaslıkla çalışılmıştır. En gerçekçi dövüş spor oyunları arasında dersek çokta iddialı olmayız.

UFC-Undisputed-3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir