The Lord Of The Fallen

By | Mayıs 22, 2014

Online oyun oynamak son zamanlarda inanılmaz derecede gelişmiş durumdadır. Artık stratejik ve savaş oyunları yetişkinlerin ilgisini çekmektedir. Muhteşem çizimleri sayesinde dikkat çeken Lord of the fallen hedef kitlesi ile buluşmuştur. Yapımcısı bazı detayları oyuncuları ile paylaşarak özelliklerini daha derin bir şekilde anlatmaktadır. Zengin olan bir mitolojisi bulunan oyunda birbirinden değişik sahneleri göreceksiniz. Tanrılar ve insanlar karşı karıya gelerek savaşılmaktadır. Gop ilk açıklamasına göre oyunda bulunan esas hikaye oyun kısa bir şekilde olacaktır. Oyuncular sadece 15 saat süresince tüm hikayeyi bitirmiş olacaktır. bu tarz oyunlarda hiç şüphesiz bir hikaye vardır ve bu hikayeyi başarılı şekilde bitirmek için devamlı oynamak gerekiyor.

Ancak fallen oyunun hikâyesi kısa olacağı için çabuk bitecektir. Bu kadar kısa olan oyun elbette kolay değildir. Oyun içerisinde keşfedebileceğiniz çok sayıda bağımsız hareketler, içerikler bulunuyor. Bunları en derin ve dikkatli şekilde öğrenmek gerekmektedir. Oyunun esinlenmesine kaynak tutan “The witcher sersisinden alınmıştır. Hikâyeye bağımlı kalmadan oynandığını göreceksiniz. Hikâye dışında daha çok oyunda oynanış dikkat çekmektedir. Bu konuda dikkat çekmekte ve zaman içerisinde oyuna alışılmaktadır. Kısa süre içerisinde oyuncusu ile buluşacak olan oyun değişik olan oyun teknikleri sunularak karşınıza gelecektir. Oynadıkça eğlenecek ve sürekli olarak hırs yapacaksınız. Tanrıların ve insanların karşılıklı gelmesi oyunun en temel özellikleri arasındadır.
Bunun yanı sıra oyunun hikayesi çok kısadır. Önemli olan oyun tekniğidir. Oynama biçimine dikkat etmeli ve kesinlikle bunu iyi bir şekilde öğrenmelisiniz. Zaman içerisinde vazgeçilmezleriniz arasına girecek oyun stres atmanızı sağlayacaktır. Artık herkes tarafından çok sevilen bu oyun giderek daha da yaygın bir hale gelmeye başlayacak. Sizde yeni hikayeler, stratejiler geliştirmek için daha fazla düşünmemelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir