Pro Cycling Manager 2012 oyun incelemesi

By | Mart 14, 2014

İtalya’da bir bisiklet yarışı olarak karşınıza çıkan bu oyun heyecanı doruk noktalarında yaşayabilmenize rehberlik etmektedir. Size farklı deneyimler kazandıracak bu oyun sayesinde bisiklet sürme ve olimpiyat yarışları deneyiminizi yaşamanıza yardımcı olacak olan bu oyun spor mekaniği temsil eden tek oyun olarak bilinmektedir.
Pro cyclingoyunu
Bisiklet takımınızı seçtikten sonra oyunda yapmanız gereken tek şey resmi markanız ile giyeceğiniz kıyafet olmalıdır. İlk pozisyonunuzda kilit personelin seçimi ile karar verebilirsiniz. İyi bir sponsor bulamadığınız taktirde elinize geçecek imkanlardan memnun kalmayacaksınız. Sponsorunuzu dikkatli bir şekilde seçtikten sonra takımınızın performansını değerlendirme ve genel strateji belirleme çalışmalarına başlayacaksınız.

Gerçek bir stratejiye ortak olacağınız bu oyunda inanılmaz bir simülasyonunuz olacaktır. Galip olmak için yarışacak pek çok kişinin bulunduğu bu oyunda son derece eğlenceli vakit geçirebileceğiniz konusundan emin olabilirsiniz. Grafikleri ve ses kalitesi ile birçok kullanıcının beğenisini kazanmış olan bu oyun çeşitli kit parçaları ve her bisiklet için gerçeğine en benzer modellere yakın olan bisikletlerle adeta göz kamaştırıcı rol oynamaktadır. Oyunun simülasyon mekaniği ve kontrol yeteneği son derece gerçekçi olup oyunun en iyi özellikleri arasındaki konumunu koruyucu rol oynamaktadır. Yarış sırasında çok fazla sayıda yarışçı olması oyun esnasında sizi zorlayabilir. Sponsor seçmede son derece titiz davranma gerekliliği de şansınızı zorlayacak etmenler arasındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir