Grid 2 Oyun İncelemesi

By | Mart 10, 2014

Grid 2 kontrol becerileri ve grafikleri ile tam bir yarış oyunu olarak bilinmektedir. Kariyer konusunda son derece eğlendirici bir oyun olan grid siz yarışıp kazandıkça hayranlarınızı ve sponsorlarınızı arttırmaktadır. Daha çok kazanıp daha çok para elde etmek için 3 sponsor ile başlangıç yapmanıza imkan tanımaktadır. Sponsor seçimlerinizde oldukça dikkatli hareket etmeniz gerekmektedir. Sponsorlar size teknolojik olarak geliştirme konusunda desteklediği gibi aynı zamanda aracınızı hızlı geliştirmenizde de sizlere destekleyici rol oynamaktadır. Kariyerinizde ilerlerken son yılların en popüler araçlarını kullanma keyfini de doyasıya yaşayabiliyorsunuz. K

Grid 2 kontrol becerileri ve grafikleri ile tam bir yarış oyunu olarak bilinmektedir. Kariyer konusunda son derece eğlendirici bir oyun olan grid siz yarışıp kazandıkça hayranlarınızı ve sponsorlarınızı arttırmaktadır. Daha çok kazanıp daha çok para elde etmek için 3 sponsor ile başlangıç yapmanıza imkan tanımaktadır. Sponsor seçimlerinizde oldukça dikkatli hareket etmeniz gerekmektedir. Sponsorlar size teknolojik olarak geliştirme konusunda desteklediği gibi aynı zamanda aracınızı hızlı geliştirmenizde de sizlere destekleyici rol oynamaktadır. Kariyerinizde ilerlerken son yılların en popüler araçlarını kullanma keyfini de doyasıya yaşayabiliyorsunuz. Kolay mod seçiminizi yapsanız dahi sizi zorlayacak bu oyun hız sınırları ve dönüşlerde size zor anlar yaşatan bir yarış oyun olarak bilinmektedir. Bu şekilde bile ünü ile bilinen bu oyunda kimi zaman zaman ile yarışmak zorunda kalabiliyorsunuz.

Kariyerinizi ön planda tutan bu oyunda yarıştığınız mekanı birinci göz ile takip etmeniz sizi son derece heyecanlandırmaktadır. Harita kontrolü yapamayacağınız bu oyunda harita becerinizin çok iyi olması gerekmektedir. Gerçekçiliği ile bilinen bu oyunda sağ ya da sola vurduğunuz zaman arabanız parçalanabilmektedir. Bir kereye mahsus olmak sureti ile üçgen tuşu ile yaptığınız hamleyi geri alma şansınız bulunmaktadır. Bu oyunda en yakın arkadaşınızda sizinle olarak aracınız arızalandığı zaman size yapmanız gerekenleri bildirmektedir. Bu oyunda aracınızı renklendirip lastiklere kadar şekil verebilmektesiniz.

Bu şekilde bile ünü ile bilinen bu oyunda kimi zaman zaman ile yarışmak zorunda kalabiliyorsunuz. Kariyerinizi ön planda tutan bu oyunda yarıştığınız mekanı birinci göz ile takip etmeniz sizi son derece heyecanlandırmaktadır. Harita kontrolü yapamayacağınız bu oyunda harita becerinizin çok iyi olması gerekmektedir. Gerçekçiliği ile bilinen bu oyunda sağ ya da sola vurduğunuz zaman arabanız parçalanabilmektedir. Bir kereye mahsus olmak sureti ile üçgen tuşu ile yaptığınız hamleyi geri alma şansınız bulunmaktadır. Bu oyunda en yakın arkadaşınızda sizinle olarak aracınız arızalandığı zaman size yapmanız gerekenleri bildirmektedir. Bu oyunda aracınızı renklendirip lastiklere kadar şekil verebilmektesiniz.

135965494198

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir