Dirt Showdown Oyun İncelemesi

By | Mart 5, 2014

Bir ralli oyunu olarak bilinen dirt showdown yarış oyunları dünyasında harikalar yaratan bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır.   Bir ralli oyunu olan bu oyunda simülasyon öğeleri de barınmaktadır. Oyunda yer alan pek çok modda çoğunlukla diğer araçlara çarpma ile araçlara çarpma sonucu araba patlatma aksiyonu gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda oyunda dikkat etmeniz gereken tek nokta kendi aracınızın da patlatılmasının önüne geçmektir. Vur, kır, parçala felsefesi ile hareket edilen bu oyunda birçok oyun modundan yararlanarak oyun oynayabilirsiniz. Bu oyun modları arasında yer alan dokuz modda Race off, Rampage, knockout, head2head, 8- ball, eliminatör, hart target, domination ve smash hunter adlı modlar yer almaktadır. Oyundan sıkıldığınız anda serbest modda gezinebileceğiniz Joyride modundan yararlanabilirsiniz.

Oyunun en beğenilen yönü çarpışma sahnelerinin gerçekçiliğidir. Bunda arabanın motoruna oldukça dikkat edilerek oyun tasarımı gerçekleştirilmiştir. Gerçekçi modellemeler, kaza animasyonları ve çarpışma sahnelerde son derece başarılı çalışmalar arasında yer almaktadır.

Oyunda zaman zaman birbirine giren araçlar olsa da oyun öyle güzel planlanmış ki bu durum sizi etkilememektedir. Yanınızda kaza olsa bile siz bu durum karşısında gaza basıp aynı hızla devam ediyorsunuz. Etrafınızdaki rakiplere karşın gaza basıp son gaz oyuna devam etmeniz de tosladığınız kişinin adrenalini açısından sizi son derece tatmin etmektedir. Siz de macera dolu bir oyun arıyorsanız bu seçim sizin için harika bir seçenek olacaktır.

Dirt-Showdown

One thought on “Dirt Showdown Oyun İncelemesi

  1. ev dizaynı

    Dirt Showdown şuanki araba yarışların’dan en iyisi diyebiliriz.

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir